Prodhuesit China laminating makine dhe Furnizuesit | JINMENG
Mirëpritur Longkou JINMENG!

makinë laminating

Përshkrim i shkurtër:

Laminating makinë është EPE fletë shkumë (film) produktet e pajisjet e përpunimit të thellë, kryesisht është i përshtatshëm për fletë të shkumë EPE (film) shtresa veshja, e kombinuar me një me membranën HDPE, plating Zan, plastike të veshura me plumb letër membrana, rroba plastike të veshura, etj . Nëpërmjet laminating e fletë foamed (film) mund të përmirësojë intensiteti, moistureproof, i papërshkueshëm nga uji. permbarim i mire siperfaqesor, mund të jenë të shtypura kontrolluan, fotografi, notat, dhe përmirësuar shumë, e përdorur gjerësisht në qese veshur me xhaketa, dru, copë litari, au ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Laminating makinë është EPE fletë shkumë (film) produktet e pajisjet e përpunimit të thellë, kryesisht është i përshtatshëm për fletë të shkumë EPE (film) shtresa veshja, e kombinuar me një me membranën HDPE, plating Zan, plastike të veshura me plumb letër membrana, rroba plastike të veshura, etj .

  Nëpërmjet laminating e fletë foamed (film) mund të përmirësojë intensitet, moistureproof, i papërshkueshëm nga uji. permbarim i mire siperfaqesor, mund të jenë të shtypura fjalë, pictures, notat, dhe përmirësuar shumë, e përdorur gjerësisht në qese veshur me xhaketa, dru, copë litari, automobil, motor, bask në një mbrojtje nga drita jastëk instrumentet precize, pajisje shtëpiake, etj produkte të ndryshme të lartë porcelani -grade.

  model njësi JMZH-1200 JMZH-1500 JMZH-1800
  gjerësi mm 1200 1500 1800
  Ngrohja mode          ngrohje elektrike
  Driving pushtet kw 1.5 2.2 3
  i kaluar kw 10 15 20
  madhësia e përgjithshme mm 4500 × 1800 × 1800 4500 × 2200 × 2000 5000 × 2400 × 2200

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!