Mirëpritur Longkou JINMENG!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Longkou Jinmeng Machinery Co Ltd, u themelua në vitin 1994, është një prodhues i specializuar në makineri paketim, kompania jonë ka fituar patenta kombëtare, dhe ka arritur ISO9001: 2000 certifikimit të sistemit të menaxhimit të cilësisë dhe certifikimit er lëshuar nga AKK britanik.

LAJME

Longkou Jinmeng Machinery Co., Ltd

Kompania jonë ka një ekip profesional në teknologji, prodhim, manggement, dhe ekipi ka një shumë përvojë e projektimin, prodhimin, instalimin e produkteve dhe pas shitjes shërbimi.

We Sent ZMZ20/20 Equipment to South Korea on August 22
Los Angeles, United State, Aug 1...
We sent EPE FOAM SHEET MACHINE to Vietnam on July 2019.
During the operation of EPE FOAM SHE...
WhatsApp Online Chat!